Магнолія Лебнера Леонард Мессел (рожево-біла)

Цей гібрид отримано від розсіювання магнолію кобусу та магнолії зоряної в 1900 році. Макс Лебнером. Сорт “Леонард Мессель”, представлений на фото, виведений в сад Ниманна в Суссекс (Англія) і в 1969 році. отримав сертифікат першого класу Королівського садового суспільства.
Форма: Магнолія Лебнера “Леонард Мессел” – листопадний широкий, вертикальноростущий, багатоствольний, сильнорозівний, крупний кустарник або невелика дерево з коротким стволом, з віком із плоскоокруглою, асиметричною кроною і живописно розкидаючими, злегка зводячими ветками; в молодості растёт медленно. Размер: 3 – 5 м. Висота, має тенденцію до розростання в ширину. 40-річний екземпляр має висоту 4 м при ширині 6 м. Годовой прирост в висоту 25 см, в ширину 20 см.
Листя: Расположены окремо, навколояйцевидные, зелені.
Цветение: в кінці квітня, початок травня на кінцях воріт до розпускання листів у великій кількості, окремі кольори – великі бутони зірки форми, діаметром до 14 см., По 11-13 шт. лепестков, довжиною 5,7-7 см і шириною 0,8 -1,5 см, білого або світло-розового кольору, самі крайні лепестки мають синьо-червоні або розово-фіолетовые полоски, які далі придають квітам домінантну фіолетово – рожеву фарбу , всередині лепестки білі. Цветки з початку чашечковидные, пізніше широко відкриті, дуже ефективні.
Корни: М’ясистые, сильные скелетные корни, поверхностные, очень ранимые.
Свет: Светолюбива.
Почва: Предпочитает кислотні гумутні, равномерно свіжі, власні, дуже рихли і добре дреновані субстрати. Саженцы магнолии Лебнера “Леонард Мессель” краще купувати в Україні (акклиматизированные) в пластиковому контейнері з добривами, така рослина не піддається вискоку з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантується приживається.
Зона: 6б – зимостойка в умовах України при якісному уході. Молоді рослини на зиму краще укрити білим спанбондом з використанням примусової пірамідальної каркасики з трьох направляючих, з’єднаних вгорі. Морозостойкость середня. Почки і квіти більш морозостойкі, ніж М. х soulangeana ..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *